KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735056
nr 1273 5056
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Oljemålning, Alfred Wetterström (1863-1934), Fruktstilleben, signerad. Olja på duk, 50x73 cm
Kondition: slitage
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:20:54
2/9 11:09:14
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström